Skip to content
By using the website you agree with our cookies policy.

Z brownfieldu se rodí nová pražská čtvrť Smíchov City - Výběrová aplikace

Architecture 30. 9. 2020

Prodej započal za pomocí naší výběrové aplikace, vizualizacích, videa i virtuální reality

Jde o největší projekt v moderních dějinách Prahy a plán na Smíchov City sklidil pozitivní ohlasy i od komisařů UNESCO, kteří ocenili, že nová zástavba nijak nenaruší světové památkové dědictví. První fáze výstavby Smíchov City, která nabídne výrazně převažující podíl bydlení, začala v dubnu 2020 v severní části projektu. Tato lukrativní lokalita nabídne na 55 tisících m² byty, kanceláře a funkční parter s rozvíjejícím se množstvím služeb, restaurací a obchodů včetně supermarketu Smíchov je tradiční pražská čtvrť s bohatou historií.

První velké zanedbané území v Praze se začíná měnit v novou část metropole plnou bytů, obchodů, kanceláří a veřejných prostranství. Developerská společnost Sekyra Group realitního magnáta Luďka Sekyry po patnácti letech příprav a povolovacích procesů již zahájila stavbu projektu Smíchov City na území kolem smíchovského nádraží.


Marketingová podpora

Rozsáhlý projekt startuje ve spolupráci s námi, kde jsme připravovali nejen výběrovou aplikaci: zde ale také všechny vizualizace včetně marketingových pohledů a nadhledů na celý projekt. Pro přehled v projektu jsme připravili také virtuální realitu interiéru, kde je možné si vybrat bytovou jednotku v různých patrech, sekcích a navnímat tak přesný výhled z dané bytové jednotky ať už do ulice, nebo do vnitrobloku. Samozřejmostí je již také změna materiálů tzv. standardů v reálném čase a rozhodnout se tak, jaké materiály Vám sedí nejvíce a v jaké kombinaci například s konkrétním dekorem dveří, obkladů, dlažeb. atd. Video z VR interiéru můžete zhlédnout zde


Odkaz na media: Lidovky, Forbes


More from Architecture

All articles